tomoblogger.infoblog.sk

Drbna! neprehovorila so mnou cestou ani slovo!

Publikované 13.05.2017 v 22:45 v kategórii Novinky, prečítané: 118x

dňa Piatok 12.5.2017 cestou s Levoče do Brezna sedela za mnou akási pani. Keď telefonovala hlas mala príjemný. Ináč však bola strašne odporná, lebo celou cestou neprehovorila so mnou ani slovo. Spýtal som sa jej, kde sme, neodpovedala. Opýtal som sa tej sprostane, že ako sa má, tiež neodpovedala. Ja chápem, že každý nemusí kecať, ale poviem do prdele, že som unavený, že teraz nemám náladu a podobne. Vážené baby, dúfam, že nezačnete napodobňovať túto drbnu v autobuse. Zrejme je proti nevidiacim. Najprv som si myslel, že je pod vplyvom Dianiškovej, no cestovala ďalej ako do Brezna.

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Leila 15.05.2017 v 11:01 Prečo by sme ju nemali napodobňovať ? Je to naša vec ako sa zachováme a môže nám byť jedno čo si o nás kto myslí !!


 • tomoblogger.infoblog.sk 15.05.2017 v 21:59 Vieš, aspoň so slušnosti poviem napríklad, že som unavený. Nevidiaci niekedy nemusí rozlíšiť, či je daná pani drbna poriadne nezdvorilá alebo ide o únavu. Počuj Lejla, ty mi nevylepíš? Za každú facku ponúkam 1 Euro, to si sa hádam už stihla dozvedieť?


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?