tomoblogger.infoblog.sk

Ktohovie akoby dopadli pokusy na ostatných nevidiacich?

Publikované 11.05.2018 v 03:51 v kategórii o živote, prečítané: 30x

Všetci veľmi dobre vedia, ako ma Martina Dianišková spolu s Evou Suchánkovou uviedli do záhadného stavu v Júli 2016. A Martina Dianišková sa pokúšala zmeniť moju osobu na blázna, ktorého by si nechali doživotne na psychiatrií. Netuším, síce aký má na celej veci Suchánková podiel, ale viem jedno. Ona by vedela odhaliť komplet celý podvod a vie aj o metóde, ktorá z ľudí dokáže urobiť bláznov aj keď nimi naozaj nie sú. Zaujímalo ako by sa správali moji kamaráti a kamarátky, keby sa na nich použila rovnaká metóda. Ktohovie čo by robili, keby im noc čo noc v byte čosi pískalo. Boli by na tom rovnako ako ja? Vzhľadom na svoj stav vzdelania a poznania viem, že nejde o sluchovú halucináciu mnou vyvolanú a nejde ani o sluchovú halucináciu, ktorú by mi priniesol osud do cesty. Suchánková vie o metóde, ktorou mi pískajú po nociach. Robí síce zo mňa kokota a tvrdí mi, že to nie je možné, ale nech si Suchánková robí kokota doma zo svojich blízkych a nie zo mňa. Ja ako odborník viem veľmi dobre čo je možné a čo nie je možné. Jediné, čo by ma zaujímalo, ako by na tento pokus zareagovali ostatní nevidiaci. Zasamovraždili by sa od zúfalstva? Skončili by v blázinci zo sluchovými halucináciami či ako schizofrenici? Kdesi som na internete čítal, že v minulosti dostávali do blázincov ľudí tak, že nechali, aby im na hlavu kvapkala nonstop studená voda 24 hodín denne a 7 dní v týždni. K tomu ak prirátame samotu a iné neľudské podmienky, vraj to zaručene zabralo a ľudia naozaj z toho doživotne šaleli. Podľa mňa ma tým pískaním chcú dohnať ku šialenstvu a tým možno aj k samovražde. osobne proti samovražde nie som, pretože som veľkým uznávačom samovrážd z ideologického hľadiska. Samovraždu som ešte nevykonal z objektívnych dôvodov ( Na samovraždu som mladý). Navyše by som nebol vďačný tomu, kto mi zachránil život. Brat mi zachránil život a čo z toho? Je to horšie a horšie. Najprv záhadné odpadnutie, potom pískanie po nociach, snahy dostať ma doživotne do blázinca, snahy našiť mi trestnú činnosť za ktorú nie som ani zodpovedný a ani som o nej nikdy nevedel. Mne neprekáža, že som sám, že si užívam, ale prekáža mi, že mi chcú práve lekári zničiť môj krásny život a robia zo mňa blázna. Na všetko mi tí kreténi a idioti vravia, že to nie je možné a že to nie je normálne. Odkiaľ to tí kokoti môžu vedieť, že čo je možné a čo je nenormálne? TO, že to nejaký lekár nezažil ešte neznamená, že to neexistuje.

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Tomáško 11.05.2018 v 21:36 Milý tomáško,

  ako to teda bolo s tým ublížením, ktorého sa mali dopustiť organizátori tábora? Nebolo to náhodou tak, že si sa najprv trochu opil, nevzal si lieky (ktoré si mal predpísané), potom ti mal niekto zlomiť ruku (no záchranárom si nevedel ukázať), potom si sa vyhováral, že ťa kopali do nohy, že ťa vraj zbili. Keď už si týmto bludom nedokázal uveriť, tak chcel si vyskočiť z balkónu. Pravda alebo lož?
  Už naozaj prestaň písať hlúposti. A drž sa svojich odborných faktov a nie mienok, ktoré len znižujú dôstojnosť ostatných ľudí, ktorí ťa majú už dávno pradávno na saláme. Prepáč, nie je to iba odborná mienka ale skutočný fakt.
  Ozrejmi všetky svoje zverstva, ktoré vyvádzaš.


 • Ženy.... 24.05.2018 v 13:59 Nepoznám ženu, ktorá by chcela len tak niekoho fackať.
  Je to s tebou veľmi zlé, keď si hľadáš ženu, ktorá by ťa mala fackať.
  Čo si tak hľadať ženu, ktorá vie byť nežná, prítulná, vie dobre variť (ale aj piecť), je dobrá v posteli a ešte k tomu aj inteligentná?
  Obhajuješ životný štýl, podľa ktorého chceš žiť. Dobre, nepočul som o žiadnej žene, ktorá by brala za životný štýl fackovanie mužov.... Ak takú nájdeš, rád by som sa s ňou porozprával. Možno ťa preto sfackuje, lebo pochopí, že je to tvoja jediná životná túžba.... Čo je dosť smutné.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?