tomoblogger.infoblog.sk

Levočská lekárka

Publikované 09.08.2017 v 01:49 v kategórii Kvíz pre čitateľov môjho blogu, prečítané: 81x

Ako sa volá lekárka pracujúca v Levočskej nemocnici, ktorá mi 7 dní ubližovala? (napíš meno a priezvisko).

Komentáre

Celkom 16 kometárov

 • tvoja hlava 09.08.2017 v 20:46 tvoja hlava


 • tomoblogger.infoblog.sk 11.08.2017 v 23:41 Vidno, že nečítaš môj blog:) Tvoja hlava nie je správnou odpoveďou.


 • Anonymný 12.08.2017 v 21:20 Práve z toho to vyplýva. Veď vieme, prečo si skončil na psychiatrickom oddelení v Levoči Tomáško


 • tomoblogger.infoblog.sk 12.08.2017 v 21:55 @Anonymný
  Práve z toho to vyplýva, že vieš o mne veľké hovno. Prezradím ti len toľko že tá Levočská psychiatrická piča nemá súvis s mojou blogerskou činnosťou. Bol som hospitalizovaný, lebo som nevidiaci, aby si lekári mali na kom robiť svoje pokusy. Ale lieky som vypľúval do wc, lebo nijaká špina ani chuj lekár ma nedonúti užívať, čo nechcem užívať. Ale tebe by som doprial, aby ťa zavreli do Levoče. Svoje dohady si nechaj pre vlastnú mater, možno bude ochotná ťa vypočuť:).


 • Anonymný 13.08.2017 v 23:29 No a spomenieš si na transport do Levoče? Asi si nepamätáš, čo si predtým robil. Opíš všetko, čo ťa tam doviedlo. Napíš o tom článok a budeme porovnávať tvoje bludy a reálne fakty. Čakám na článok.


 • tomoblogger.infoblog.sk 16.08.2017 v 00:38 @Anonymný
  Ty si fakt debil / debilka. Jasné, že si spomínam na celý priebeh aj transport do Levoče. No z dôvodu, že kauza sa na ďalej vyšetruje, pretože sa na úradoch domáham spravodlivosti nemôžem poskytovať žiadne informácie. Jednu ti však môžem poskytnúť. Stal som sa pokusným králikom Levočskej psychiatrie. Ja som ani nikomu neublížil, ani nič protizákonného som nespravil. Takže nebol dôvod uväzniť ma práve na Levočskej psychiatrií. A keď sa všetky zákonné prostriedky minú uvidíš aj článok. Dokonca aj knihu o takomto terore napíšem, nemaj obavy. Len všetko chce čas, lebo úrady sú pomalé.


 • tomoblogger.infoblog.sk 16.08.2017 v 00:44 @Anonymný
  Môžem ťa uistiť, že som mal vedomosti aj o množstve klebiet, ktoré o celej kauze kolovali a kolujú doteraz. Takže to, čo možno vieš je len nejaká polopravda alebo blud. Mňa si sa to osobne neprišiel / neprišla spýtať.
  A vieš, že si sráč / sračka? Skrývaš sa za nick Anonymný, však sa ti všetci smejú naokolo zbabelec / zbabelkiňa. Túto čítajúci blogeri už 3 krát navštívili chirurga, lebo im od smiechu praskla bránica a bolo nutné ju znovu zašiť:).
  Nehrajme sa v danom okamihu na právo. Máš právo skryť svoju totožnosť, ale to dokazuje, že nemáš žiadnu odvahu a nesiahaš mi ani po členky:) Vyzývam ťa, aby si na dôkaz svojej odvahy a ak máš v sebe nejaku hrdosť odhalil / odhalila svoju totožnosť. Môžeš mi napísať aj na facebook.


 • Anonymný 16.08.2017 v 21:21 Nepotrebujem si komplikovať život takýmto nemúdrym, úchylným človekom. Fakt nepotrebujem.
  A povedz nám, ako to teda bolo s tým vyvolávaním na políciu? A s udaním, že ťa vraj v niekto v lese dokopal? Opíš nám všetkým tento príbeh.


 • tomoblogger.infoblog.sk 16.08.2017 v 23:21 @Anonymný
  Daj sa vyšetriť u psychiatra. Máš kopu dezinformácií, neviem odkiaľ si nabral informácie o akomsi lese:). Fantázia ti krásne funguje aj keď si zbabelý debil / zbabelá krava. Nemáš si prečo so mnou komplikovať život. Vidno že ma hovno poznáš, lebo keby si ma poznal / poznala, vedel / vedela by si, že každému dám šancu ukázať sa. Ani tebe by som nekomplikoval život, kým by mi ho tvoja osoba úmyselne neskomplikovala. Ja ľuďom zle robiť nezvyknem, lebo som čestný človek. Ale ty vieš o čestnosti hovno, lebo nie si v kontakte s ľuďmi. Si doma zavretý /zavretá a o dnešnom svete vieš akurát tak holý kokot. No chcel by som ťa vidieť naživo, či by si bol taký hustý alebo hustá. Verím, že nie. Ale pokecať by sme mohli, možno by som ti poradil, ako si máš pomôcť, lebo trpíš vážnymi psychickými ochoreniami. Podsúvaš dezinformácie Nemáš o ničom pojem. Nechápeš, keď chceš do niekoho rýpať alebo ho vydráždiť, musíš vedieť, čoho sa máš chytiť? Chceš byť presne ako ja. Chceš sa stať bloggerom / bloggerkou. Tak, aby všetci boli rozdráždení a nasratí, alebo potešení. To sa ti podarí iba vtedy, keď sa budeš mať čoho chytiť a budeš odvážny / odvážna. Nie taká sračka / sráč ako si teraz. Ak chceš dorásť na moju veľkosť, treba ti ešte veľa trénovať a hlavne veľa prežiť. Ja som vraj nemúdry? Verejnosť rozsúdi, kto z nás je múdrejší. Či ten, kto odvážen ide za svojim cieľom alebo ten čo vkuse len kritizuje ako ty a nič nevieš oceniť, nad ničím sa potešiť. Vyzývam verejnosť, aby rozsúdila náš spor!


 • tomoblogger.infoblog.sk 16.08.2017 v 23:25 @Anonymný
  Tá veta " nepotrebujem si komplikovať život" Znie to, ako keby to písala nejaká moja nastávajúca:).
  Dajme si stretko, čo ty na to? aspoň na mnohé tvoje otázky zodpoviem osobne.
  A vyprosím si, aby si ma nazýval / nazývala úchylným človekom. Ja som žiadnu nevytrtkal a so žiadnou som nespal. Som úchylný len preto, že chcem od baby facku? Tak ak som úchylný iba preto, tak potom Choďte všetci do piče! Úchyláci robia oveľa horšie veci navyše sa neprezentujú verejne ak ti to ešte nedošlo.


 • Anonymný 17.08.2017 v 20:25 Tvoje túžby sú úchylné. Prosto nie je normálne a zdravé, aby niekto chcel, aby ťa mohol fackať.
  A prečo to nechceš od chlapa? Poznám takého, ktorý má 140kg. Keby ti ten švihol, hneď by si bol v nebi. Od ženy takú nedostaneš. A možno sa ti to aj v hlave trochu usporiada ten brajgel. A potom možno si spomenieš, ako si žral tabletky a na to alkohol a potom si to ešte obhajoval, že to spravili oni a nie tvoje veľmi konkrétne správanie. Napíš článok, ako to bolo a čo bolo príčinou tvojho "nutného" odchodu do Levoče.


 • tomoblogger.infoblog.sk 18.08.2017 v 00:34 @Anonymný
  Fajn, napíšem ti to polopatisticky. Keď si ma prvýkrát obviňoval, že podľa tvojho tvrdenia zapíjam lieky alkoholom, mal som ťa u piči. Ale ty ma srať nebudeš. kadejakými dezinformáciami. Dám si zistiť kto si čo si a budeme sa súdiť. Aby o mne niekto neustále vypisoval, pričom ja
  sám som ti niekoľkokrát dal na javo, že sú to dezinformácie a bludy. Ty neustupuješ? no tak sa budeme baviť úradne. A čo sa týka toho fackovania, nepokladám to za úchylné. Si posledný, kto má právo posudzovať, čo je normálne a čo nie je normálne. Navyše mám právo výberu. Keď chcem facku od baby, tak ju budem mať od baby a teba je do toho nič. Ja o tebe nevypisujem kokotiny a preto sa postarám, aby si ani ty nemohol písať. chujoviny. Stretneme sa na polícií alebo aj na súde. Stačí mi zistiť tvoju IP adresu a si v peknej riti.


 • Anonymný 19.08.2017 v 11:37 Rád budem vypovedať... Teším sa, veď o tebe sa traduje už niekoľko rokov legenda, čo si robil v istom hotely v Tatrách :)
  A ešte. Ty môžeš iných očierňovať verejne na týchto stránkach. Ostatný by mali mať priestor tiež povedať, ako vnímali túto situáciu. Lenže toho sa ty veľmi veľmi obávaš...
  Ale vážne napíš o tom, čo predchádzalo tomu, že si sa dostal do Levoče. Napíš o tom článok, napíš o tom svoju výbornú knihu. Som zvedavý, ako budeš vysvetľovať údajné zbitie v lese a svoje správanie pred policajtom a policajtkou


 • tomoblogger.infoblog.sk 20.08.2017 v 22:25 @Anonymný
  Už som odhalil tvoju pravú totožnosť. Prezradila si sa. Tomáško ma oslovovala iba jedna jediná osoba a to tá skurvená učiteľská piča Martina Dianišková. Si sprostá učiteľska kurva kurva a ešte raz kurva!
  Už či si sa kurvila ma nezaujíma, ale nahovárala si matke, ako ma má pred rokom okradnúť o byt, ako sa má zmocniť mojich peňazí na bankovom účte. Mazorníku si nahovorila o mojej údajnej ťažkej psychiatrickej chorobe, pričom posudky neukazujú to, čo uvádzaš ty. Ty Dianiškovská piča! Viem jedno. Si učiteľská kurva, ktorá prišla s vyjebanej dediny:). Si kurva, ktorá si sama zaslúži, aby sa obesila v prostred mazorníka, zaslúžiš si, aby do teba kopali ty vraj mŕtva kurva špinavá, čo sa bojí vyliezť z vlastného bytu. Máš strach, že dostaneš odo mňa na piču? Máš pravdu. Martina Dianišková. Dostaneš odo mňa na piču v tom okamihu, ako náhle prekročíš prah môjho bytu. Nemysli si, že ak sa ti časom náhodou podarí s akýmsi znalcom dostať ma na elektrošoky, že ujdeš spravodlivosti. Si živá a nezdochla si a celý Mazorník to vie. Možno si odpikávaš trest, ktorý ti bol uložený súdom, veď ani do roboty nechodíš, bola si taká dokonalá, že ťa z nej vyrazili. A o mne ideš šíriť kokotiny? Ale vrátim sa k podstate zlatá a milá bývalá suseda. Aj keď budem po údajných elektrošokoch a zistím, že prekračuješ prah môjho bytu, ak budem mať v ruke kladivo, pohár od kávy, popolník, chlieb alebo pivovú fľašu jebnem ju po tebe čo ma aj zavrú do basy ty kurva špinavá pojebaná. Kvôli tebe ty pískajúca piča som si nemohol dať cez letné prázdniny ani jedno pivo. Beriem ten skurvený Emperin, ale hovno pomáha, to je liek, ktorý má vraj zmierniť pískanie. Ibaže hovno zmierni, keď je pískanie vyvolávané Dianiškovskou kurvou.
  Do konca tvojho Dianiškovského života sa mi vyhýbaj! Len ty a idiot Marcel tvoj muž. Tvoje deti sa ma báť nemusia, lebo mi neublížili tak vážne ako si sa o to pokúšala ty. Ps. Počkám si na chvíľu, kedy ti všetko odplatím a trpko to oľutuješ.


 • tomoblogger.infoblog.sk 20.08.2017 v 22:29 @Anonymný
  Narozdiel od teba ty piča mám dôvod ľudí očierňovať. Jedinú, koho očierňujem si ty:).
  Napíš o tom ako si sa stala kurvou a nie hociakou. Takou, ktorá chcela nevidiacemu vziať byt a peniaze. a ktorá ho chce dohnať k samovražde nočným pískaním. Práve pre tieto dôvody si a budeš v mojich očiach kurva. Keby som mal právomoc a rozhádzal ti byt, ver tomu, že nájdem niekoľko škatuliek od antidepresív. Učiteľky antidepresíva a antipsychotiká berú bežne a pod ich vplyvom aj vyučujú, tieto legendy sa zas tradujú o tebe Dianišková. Preto dnešné školstvo vyzerá tak ako vyzerá že, pani učiteľka?


 • tomoblogger.infoblog.sk 20.08.2017 v 22:39 @Anonymný
  A nenavážaj sa do môjho obľúbeného hotela ty žebraňa. Ty by si si ho nikdy nemohla finančne dovoliť. Radšej si si kupovala balenia vlny, aby si sa mala na čom obesiť ty špina. Nikdy si nepoznala, čo je relax a úplne ti z toho jeblo bývalá zlatá suseda Martina Dianišková. Podľa tvojho písomného štýlu si len zbabelá učiteľská chudera, lebo iba učiteľky oslovujú ľudí aj v dospelom veku zdrobnelinami. Tomáško. Prezradila si sa. Podám návrh na súd, aby ťa obmedzili na spôsobilosti na právne úkony:). Uvidím, či sa ti bude páčiť, rovnaká sranda, akú si sa mi snažila prichystať pred rokom. Obes sa ty chudera. Však ty si si nikdy ani nezapálila, u mňa doma si si odmietla dať kávu akokeby som ťa chcel otráviť. Napokon ťa moja mama v roku 2012 presvedčila, aby si si dala aspoň 3 v jednom. ty paranoidná učiteľka. Ledva si mi bola schopná podať ruku a to vtedy nebola ani ebola na svete:). V Decembri roku 2012, keď si chcela dať mame knihu a ona bola v robote, prevzal som ju ja. Ale koľko krát som ťa musel presviedčať ty učiteľská psychopatka paranoidná, že mame naozaj knihu odovzdám. A tak sa aj stalo. Dôkazy? Výpoveď tvojho syna, ak si vôbec ešte pamätá, akú knihu čítal pred piatimi rokmi. No predpokladám, že išlo o nejakú učebnicu. Ty si zo mňa robila kokota vo vlastných očiach od vtedy, ako sme sa prvý raz videli. Svet ti neuverí, že si nevedela ako sa máš správať k nevidiacemu. Čo si to do boha za skurvenú pedagogičku, keď to nevieš? Však som človek svojprávny a zodpovedný presne ako ty. Len v jednom sme odlišný. Ja narozdiel od teba si svoje presadím a nikomu nedovolím, aby sa mi jebal bez môjho súhlasu do života.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?