tomoblogger.infoblog.sk

Levočská lekárka

Publikované 09.08.2017 v 01:49 v kategórii Kvíz pre čitateľov môjho blogu, prečítané: 30x

Ako sa volá lekárka pracujúca v Levočskej nemocnici, ktorá mi 7 dní ubližovala? (napíš meno a priezvisko).

Komentáre

Celkom 12 kometárov

 • tvoja hlava 09.08.2017 v 20:46 tvoja hlava


 • tomoblogger.infoblog.sk 11.08.2017 v 23:41 Vidno, že nečítaš môj blog:) Tvoja hlava nie je správnou odpoveďou.


 • Anonymný 12.08.2017 v 21:20 Práve z toho to vyplýva. Veď vieme, prečo si skončil na psychiatrickom oddelení v Levoči Tomáško


 • tomoblogger.infoblog.sk 12.08.2017 v 21:55 @Anonymný
  Práve z toho to vyplýva, že vieš o mne veľké hovno. Prezradím ti len toľko že tá Levočská psychiatrická piča nemá súvis s mojou blogerskou činnosťou. Bol som hospitalizovaný, lebo som nevidiaci, aby si lekári mali na kom robiť svoje pokusy. Ale lieky som vypľúval do wc, lebo nijaká špina ani chuj lekár ma nedonúti užívať, čo nechcem užívať. Ale tebe by som doprial, aby ťa zavreli do Levoče. Svoje dohady si nechaj pre vlastnú mater, možno bude ochotná ťa vypočuť:).


 • Anonymný 13.08.2017 v 23:29 No a spomenieš si na transport do Levoče? Asi si nepamätáš, čo si predtým robil. Opíš všetko, čo ťa tam doviedlo. Napíš o tom článok a budeme porovnávať tvoje bludy a reálne fakty. Čakám na článok.


 • tomoblogger.infoblog.sk 16.08.2017 v 00:38 @Anonymný
  Ty si fakt debil / debilka. Jasné, že si spomínam na celý priebeh aj transport do Levoče. No z dôvodu, že kauza sa na ďalej vyšetruje, pretože sa na úradoch domáham spravodlivosti nemôžem poskytovať žiadne informácie. Jednu ti však môžem poskytnúť. Stal som sa pokusným králikom Levočskej psychiatrie. Ja som ani nikomu neublížil, ani nič protizákonného som nespravil. Takže nebol dôvod uväzniť ma práve na Levočskej psychiatrií. A keď sa všetky zákonné prostriedky minú uvidíš aj článok. Dokonca aj knihu o takomto terore napíšem, nemaj obavy. Len všetko chce čas, lebo úrady sú pomalé.


 • tomoblogger.infoblog.sk 16.08.2017 v 00:44 @Anonymný
  Môžem ťa uistiť, že som mal vedomosti aj o množstve klebiet, ktoré o celej kauze kolovali a kolujú doteraz. Takže to, čo možno vieš je len nejaká polopravda alebo blud. Mňa si sa to osobne neprišiel / neprišla spýtať.
  A vieš, že si sráč / sračka? Skrývaš sa za nick Anonymný, však sa ti všetci smejú naokolo zbabelec / zbabelkiňa. Túto čítajúci blogeri už 3 krát navštívili chirurga, lebo im od smiechu praskla bránica a bolo nutné ju znovu zašiť:).
  Nehrajme sa v danom okamihu na právo. Máš právo skryť svoju totožnosť, ale to dokazuje, že nemáš žiadnu odvahu a nesiahaš mi ani po členky:) Vyzývam ťa, aby si na dôkaz svojej odvahy a ak máš v sebe nejaku hrdosť odhalil / odhalila svoju totožnosť. Môžeš mi napísať aj na facebook.


 • Anonymný 16.08.2017 v 21:21 Nepotrebujem si komplikovať život takýmto nemúdrym, úchylným človekom. Fakt nepotrebujem.
  A povedz nám, ako to teda bolo s tým vyvolávaním na políciu? A s udaním, že ťa vraj v niekto v lese dokopal? Opíš nám všetkým tento príbeh.


 • tomoblogger.infoblog.sk 16.08.2017 v 23:21 @Anonymný
  Daj sa vyšetriť u psychiatra. Máš kopu dezinformácií, neviem odkiaľ si nabral informácie o akomsi lese:). Fantázia ti krásne funguje aj keď si zbabelý debil / zbabelá krava. Nemáš si prečo so mnou komplikovať život. Vidno že ma hovno poznáš, lebo keby si ma poznal / poznala, vedel / vedela by si, že každému dám šancu ukázať sa. Ani tebe by som nekomplikoval život, kým by mi ho tvoja osoba úmyselne neskomplikovala. Ja ľuďom zle robiť nezvyknem, lebo som čestný človek. Ale ty vieš o čestnosti hovno, lebo nie si v kontakte s ľuďmi. Si doma zavretý /zavretá a o dnešnom svete vieš akurát tak holý kokot. No chcel by som ťa vidieť naživo, či by si bol taký hustý alebo hustá. Verím, že nie. Ale pokecať by sme mohli, možno by som ti poradil, ako si máš pomôcť, lebo trpíš vážnymi psychickými ochoreniami. Podsúvaš dezinformácie Nemáš o ničom pojem. Nechápeš, keď chceš do niekoho rýpať alebo ho vydráždiť, musíš vedieť, čoho sa máš chytiť? Chceš byť presne ako ja. Chceš sa stať bloggerom / bloggerkou. Tak, aby všetci boli rozdráždení a nasratí, alebo potešení. To sa ti podarí iba vtedy, keď sa budeš mať čoho chytiť a budeš odvážny / odvážna. Nie taká sračka / sráč ako si teraz. Ak chceš dorásť na moju veľkosť, treba ti ešte veľa trénovať a hlavne veľa prežiť. Ja som vraj nemúdry? Verejnosť rozsúdi, kto z nás je múdrejší. Či ten, kto odvážen ide za svojim cieľom alebo ten čo vkuse len kritizuje ako ty a nič nevieš oceniť, nad ničím sa potešiť. Vyzývam verejnosť, aby rozsúdila náš spor!


 • tomoblogger.infoblog.sk 16.08.2017 v 23:25 @Anonymný
  Tá veta " nepotrebujem si komplikovať život" Znie to, ako keby to písala nejaká moja nastávajúca:).
  Dajme si stretko, čo ty na to? aspoň na mnohé tvoje otázky zodpoviem osobne.
  A vyprosím si, aby si ma nazýval / nazývala úchylným človekom. Ja som žiadnu nevytrtkal a so žiadnou som nespal. Som úchylný len preto, že chcem od baby facku? Tak ak som úchylný iba preto, tak potom Choďte všetci do piče! Úchyláci robia oveľa horšie veci navyše sa neprezentujú verejne ak ti to ešte nedošlo.


 • Anonymný Včera v 20:25 Tvoje túžby sú úchylné. Prosto nie je normálne a zdravé, aby niekto chcel, aby ťa mohol fackať.
  A prečo to nechceš od chlapa? Poznám takého, ktorý má 140kg. Keby ti ten švihol, hneď by si bol v nebi. Od ženy takú nedostaneš. A možno sa ti to aj v hlave trochu usporiada ten brajgel. A potom možno si spomenieš, ako si žral tabletky a na to alkohol a potom si to ešte obhajoval, že to spravili oni a nie tvoje veľmi konkrétne správanie. Napíš článok, ako to bolo a čo bolo príčinou tvojho "nutného" odchodu do Levoče.


 • tomoblogger.infoblog.sk Dnes v 00:34 @Anonymný
  Fajn, napíšem ti to polopatisticky. Keď si ma prvýkrát obviňoval, že podľa tvojho tvrdenia zapíjam lieky alkoholom, mal som ťa u piči. Ale ty ma srať nebudeš. kadejakými dezinformáciami. Dám si zistiť kto si čo si a budeme sa súdiť. Aby o mne niekto neustále vypisoval, pričom ja
  sám som ti niekoľkokrát dal na javo, že sú to dezinformácie a bludy. Ty neustupuješ? no tak sa budeme baviť úradne. A čo sa týka toho fackovania, nepokladám to za úchylné. Si posledný, kto má právo posudzovať, čo je normálne a čo nie je normálne. Navyše mám právo výberu. Keď chcem facku od baby, tak ju budem mať od baby a teba je do toho nič. Ja o tebe nevypisujem kokotiny a preto sa postarám, aby si ani ty nemohol písať. chujoviny. Stretneme sa na polícií alebo aj na súde. Stačí mi zistiť tvoju IP adresu a si v peknej riti.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?