tomoblogger.infoblog.sk

Mazorníčania si menej všímajú môj blog ako v minulosti

Publikované 09.10.2017 v 15:18 v kategórii o živote, prečítané: 73x

Spomínam si, keď som ešte mal založenú doménu tomasovblog na serveri wep.sk. Neviem prečo, ale Mazorníčania moje blogy priam žrali, nech boli akékoľvek. Každý deň ktokoľvek viedol diskusie o mojich článkoch. Mňa sa síce málokto pýtal, ale cez okná alebo cez balkón som počul, kto o čom diskutuje. Bolo to v roku 2016. Netuším, či je to zmenou wepdomény alebo sprostou susedou, teraz Mazorníčania veľmi o mojich článkoch nediskutujú. A čo je zaujímavejšie, ani v Levoči zatiaľ môj blog veľký ohlas nevyvolal. Písmo je rovnaké. V minulosti na portáli tomasov blog teraz na portáli tomoblogger.infoblog.sk, je pismo rovnaké. Dané články sú uverejňované rovnakou cestou ako v minulosti. Je to veľmi záhadné, prečo môj blog nevyvoláva taký ohlas. A to zvyknem písať o dosť ostrých témach, sem tam zarýpem aj do cigánskej čvargy, čo Slovač priam dvíha so stoličiek. Najlepšie sú články o mafiánoch a podobne. Môj blog je rôznorodý a je si z čoho vyberať. Teda všetci vymetenci: Nech sa páči na môj blog! tomoblogger.infoblog.sk

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Anonymný 09.10.2017 v 18:16 Rád si čítam tvoj blog, ak sa chcem na niečom zasmiať, teda na tvojich fikciách. začni písať romány, prvý by sa mohol volať ... Radšej nenapíšem... :)


 • tomoblogger.infoblog.sk 09.10.2017 v 21:12 @Anonymný
  Som rád, že sa dobre bavíš bratm:) bohužiaľ, nie všetko čo píšem je fikciou. Chápem ťa, že sa ti zdá fantastické, že suseda Dianišková spáchala na mne zločin a cez známeho lekára dala vyhotoviť falošnú lekárskú správu. Nemôžem sa k nej zatiaľ síce dostať, dokonca ani sprostá Suchánková mi ju nechce vydať. Prelustroval som celú zdravotnú dokumentáciu, nikde tej správy niet. Verím v jej existenciu z dôvodu, pretože všetci sa ku mne správajú ako k ťažkochorej osobe. Baby mi nechcú vylepiť ako v Júli 2016. Mazorníčania ma neoslavujú tak ako v roku 2016. Preto mám dôvod myslieť si, že akási falošná správa o mojom psychickom stave existuje. Aj som uvažoval, že by som zašiel do niektorej špičkovej nemocnice, nech mi vyhotovia posudok, ktorý ma ochráni a vyvráti bludy, ktoré Dianišková so známym spísali. No nemám čo napadnúť, keďže všetci ma podvádzajú a posudok mi odmietajú vydať. Nevie o ňom notár, nevedia o ňom súdy, Suchánková všetko popiera, vraj žiadny posudok neexistuje. No Mojej mame doniesla Dianišková akési papiere a mama sa ku mne začala správať ináč. Preto verím v existenciu falošného posudku. Nevieš mi poradiť, ako by som sa k nemu dostal, že čo je tam o mne napísané? mám plné právo vedieť, čo o mne nejaký škrabák popísal za bludy. Nechcem ich pomoc a tie kurvy to nerešpektovali a poza môj chrbát bez môjho súhlasu sfalšovali, že som absolvoval nejaké vyšetrenia a vyhotovili nejaký dokument. Keby toho falošného dokumentu nebolo, nedejú sa okolo mňa také záhadné veci. Však aj s tými petardami. V roku 2014 som vyhodil z okna za sebou 200 petárd. Políciu nevolal nikto. V roku 2016 bol tiež silvester, a vyhodil som niekoľko megatreskov a sprostí susedia na mňa zavolali políciu. Síce som sa na tom dobre bavil, lebo prišla baba policajtka a celkom sa mi páčila.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?