tomoblogger.infoblog.sk

Neprijala moju pomoc, hoci mohla

Publikované 24.08.2017 v 00:53 v kategórii Život nevidiaceho, prečítané: 88x

Naštval ma prístup vidiacej osoby zo dňa Pondelok 21.8.2017 vo večerných hodinách. Nestalo sa nič vážne, len pod mojim balkónom boli ľudia. Nejaký chlap, cca dve ženy a deti. Jedna zo žien povedala, že nemá vreckovky. Ich obsah rozhovoru som si nevšímal, ale toto som zaregistroval. Fajčil som totiž na balkóne a mne málo čo unikne. Nato som vstal a z balkóna normálne povedal: " Ja vám zhodím keď potrebujete. A ona tá žena? Nepovedala nič krava sprostá. Mohla aspoň povedať: Nie, ďakujem. Ja vám verejnosť poviem, čo bolo vo veci. Keby jej to povedal sused bývajúci nadomnou od neho by si dala zhodiť ktohovie čo. Ale za to, že som jej chcel pomôcť ja slepý, tak to odmietla. A to ma trochu štve, lebo je to diskriminácia. Od vidiaceho by si dala pomôcť sprostaňa sprostá. Tej krave sprostej nie je jedno, kto jej do piče tie vreckovky z balkóna vyhodí? Vari moje vreckovky sú čosi menej cenné ako má napríklad môj sused? Ešte že nie sme v dobe kráľov, bola by to totiž urážka majestátu. Finančne by ma to nezrujnovalo, však 10 balíčkov vreckoviek stojí vo večierke tuším najviac 1 Euro. Aj to záleží o akú značku ide. Lebo mal som možnosť kúpiť si vreckovky aj za lacnejšie. Dajú sa kúpiť aj za polovičnú cenu. Skrátka finančne by ma to nezrujnovalo. Vidíte vážená verejnosť, toto sú vidiaci ľudia. Tak Dianišková sa v júli 2016 obúvala do mojej osoby aký som nenormálny, že vraj proti každému intrigujem. Ale dôvody, prečo poukazujem na priam debilitu ľudí, na tie neprihliadla. Že ma ako nevidiaceho vie naštvať, keď nejaká sprostá krava odmietne vreckovky odo mňa a určite ich prijala od niekoho iného. Popritom som nemal žiadny zámer ani nijaký plán, čo by som za to očakával. Išlo by iba o normálnu výpomoc, nič viac a nič menej. A vidíte, aký sú niektorí vidiaci ľudia drbnutí. Len preto, že vreckovky vlastní slepec ich odmietne. A povedal som to dosť zreteľne, musela ma počuť.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Anonymný 24.08.2017 v 23:25 Od úchylného Tomáša?


 • dom 24.08.2017 v 23:33 Veď práve toto. Kto by to chcel.


 • tomoblogger.infoblog.sk 26.08.2017 v 23:55 Reagujem na vaše komentáre a sú celkom primitívne. Ja sa za úchylného nepovažujem. Viete vy vôbec, kto a čo je úchylák? Úchyláci sú takí, čo sa vyzlečú na verejnosti a honia si ( masturbujú ) nech ich všetci vidia. Preto sú chorí, lebo sa nedokážu ovládať a nevydržia kým prídu domov do vlastného hajzla. Takýchto ľudí ja považujem za úchylákov. Pokiaľ mi je známe, ja som si verejne ešte nehonil:). Máte veľmi skreslený pojem o tom kto je úchylák. Závidite mi moju slávu to je všetko.
  Navyše ty si schizovrenik, lepšie povedané hráš sa na neho. Si jeden a ten istý komentujúci / komentujúca. Načo to trápne menenie identít? Raz si Anonymný, potom dom? čím budeš ešte?
  Si ten istý / tá istá užívateľ / užívateľka. Navštív psychiatrickú pomoc, nech ťa vylieči z choroby, ktorá sa volá zbabelosť a sráčstvo.
  Komentáre určené:
  @Anonymný
  @dom


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?