tomoblogger.infoblog.sk

Plánujem kandidovať na post primátora Mesta Brezna!

Publikované 17.07.2017 v 05:00 v kategórii Novinky, prečítané: 78x

Ako aj v minulosti podobne aj teraz verejnosti oznamujem, že pri najbližšom volebnom období na funkciu primátora sa budem uchádzať o túto funkciu. V minulosti to nebolo možné, lebo zákon mi kládol prekážku, ktorá je však odstránená. Tomáš ˇAbel verzus Tomáš Schwarzbacher Obidvaja sme mladí a draví, plní nápadov a plánov ako pomôcť tomuto mestečku. Voči pánovi ábelovi nemám výhrad, ale aj ja sa chcem dostať k moci, nevidiaci primátor nebol zvolený v celej Slovenskej histórií. Pomôže popularita Aj keby ma nezvolili za primátora mesta, určite získam aký-taký počet voličských hlasov. A to mi zvýši prestíž. Svojou odvahou plne dokážem, že aj nevidiaci môže smerovať za svojimi túžbami a plánmi. Nenechám sa odradiť ani svojimi niektorými neprajníkmi, ktorí mi škodia ohováraniami. Všetci primátori mali pred vstupom do funkcie jedno spoločné: nič pre toto mesto neurobili Ľudia dajú šancu každej novej tvári, ktorá sa na kandidatúre objaví. Rovnako to bolo aj v prípade Mladého Tomáša Ábela. Občania si určite pomysleli: " je mladý, moderný a vzdelaný, určite má rozhľad o mnohých možnostiach". A práve preto ˇAbel vyhral voľby. Mne dajú hlasy preto, lebo som nevidiaci. Všetci veľmi dobre vedia, ako si dôkladne všímam okolie a že málo čo unikne mojej pozornosti. Mám v sebe zvláštny dar. Byť v správnom čase na správnom mieste. Preto bude zaujímavé sledovať súboj dvoch takmer navlas rovnakých kandidátov. Iba s jedným rozdielom, že jeden z kandidátov je zrakovo postihnutý. Na rôzne mýtingy môžem kašľať. Vstup do kandidatúry ma nebude veľa stáť z dôvodu, pretože mám svoj blog. na tom sa prezentujem ustavične:).

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Anonymný 17.07.2017 v 10:00 tá zberba alebo svoloč vidiaca, ako ju ty , vraj nevidiaci, v jednej z reakcií na svojom blogu nazývaš, ťa bude určite a húfne voliť. A aj všetci tvoji susedia, ináč kokoti ako ich ty nazývaš sa za tebou pohrnú. Keby som bol brezňan tak ťa určite volím, ale to len z toho dôvodu, aby si z tej svojej kukly vyšiel na svetlo božie a tak nebyť "skvelým" blogerom, ktorého číta 14 či 22 ľudí, aj to len z jeho blízkeho okolia, možno susedia, ale byť primátorom, na ktorého by tá vidiaca svoloč bola hrdá. A tej svoloči je podstatne viac.


 • tomoblogger.infoblog.sk 18.07.2017 v 01:32 @Anonymný
  Som rád, že by si mi dal hlas, aspoň ty si ma trochu vážiš. Svojich susedov a okolie by som nenazýval zberbou, kokotmi a svoločou, keby mi nerobili naprotiveň. Na jednej strane ma ignorujú, na druhej strane zo mňa robia blázna. No tak nech si vyberú. Buď ignorácia a svätý pokoj, alebo ohováračky a spory. No čo ma na nich najviac serie na tej svoloči, že mi odmietajú umožniť dokázať im svoje reálne schopnosti. Ja mám plné právo prezentovať sa a každému ukázať, čo je vo mne. Mňa žiadny sused nezavolal, aby som mu roztlačil auto, Nikto ma nezavolal, že potrebuje masáž, nikto ma nepožiadal, aby som mu opravil počítač. Pritom všetci vedia, že som múdry a že to dokážem. Nerád urážam ľudí, ale tebe musím rovno napísať, že si debil. Kedy pochopíš ty idiot, že som fakt slepý aj keď na to nevyzerám? To, že som akčný, ešte nevyvracia moju nevidomosť.


 • Anonymný 18.07.2017 v 10:00 Ak si naozaj slepec, tým skôr je tvoje správanie pre mňa šokujúcejšie. Ty nie len že si debil ale si aj úchylné hovädo, ktorému sa do mozgu dostala akási Dianišková a teraz sa jej nevieš zbaviť. Rozožiera ti mozog až ti ho úplne vycicia a zablokuje. Spamätaj sa, kým nie je neskoro.
  Komunikáciu s tebou končím, nakoľko som presvedčený, že si nebezpečný a to nie len pre seba ale aj pre svoje okolie. Našťastie nie som tvoj sused.


 • tomoblogger.infoblog.sk 19.07.2017 v 15:06 @Anonymný
  Ty si debil. AKé môžem byť ja úchylné hovädo ty kokot sprostý. Neznásilnil som ani nednu dievčinu či ženu. A teraz konkretizuj čím som ja nebezpečný. Nikoho som ani nedobil a ani rerozkopal. Keby všetci boli ako ja, nebolo by na svete nebezpečných ľudí. A od úchyláka mám ďaleko. To, že chcem od baby, aby mi vylepila, je úplne normálne. Nemám byť prečo nebezpečný.
  Mám dojem, že na svete žije samý kokot a samá piča, ktorý akéhokoľvek odlišného človeka považujú za nebezpečného. A presne o takejto vidiacej svoloči píšem. Medzi ne patrila aj Dianišková. Ktorá bola mojou reálnou susedou. Najprv si zisti info a potom píš.
  A medzi takú vidiacu svoloč patríš aj ty.
  Najsrandovnejšie je, že som nebezpečný len preto, lebo som nikomu nič zlého neurobil, to je ten vtip.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?