tomoblogger.infoblog.sk

Práca blogera

Publikované 04.10.2017 v 11:55 v kategórii Rôzne, prečítané: 60x

Možno som sa už o tom aj zmienil, ale zmienim sa opätovne. práca blogera spočíva v informovaní verejnosti o rôznych veciach. Poskytujem verejnosti nie len vlastný názor, ale aj pravdu. Ten, koho pravda zaujíma, je na mojom blogu vždy vítaný. Ľudia často veria rôznym omylom. Ako napríklad minule som počul hlášku: Istá osoba verí, že keď kvapká vodu do vedra, oklame tým vodomer a ušetrí tak na vode. Niektorí veria, že dokážu oklamať radiátorové merače. A keď som robil skúšobné testy zistil som, že to nie je možné. Je to len zdanlivé klamanie. Rovnako som vyvrátil blud o teplej vode, že 1 kubík stojí 5 Eur. 1 kubík teplej vody stojí totiž reálne od 10 Eur do 12 Eur. Bloger ľuďom neškodí Osobne nemám v úmysle ľuďom škodiť. Píšem pre svoju osobnú radosť. A je to aj z dôvodu komunikácie s verejnosťou. Mnohí nemajú to šťastie stretnúť sa so mnou osobne, pokecať si. A tak komunikujem s nimi touto verejnou blogerskou cestou, čo ma veľmi teší. Napísanie článku Nato, aby som napísal nejaký článok potrebujem inšpiráciu. Teda musí ma niečo zaujať, čo som zažil alebo videl v novinách. Články v novinách zvyknem okomentovať vlastným názorom a na konci článku je vždy linka na danú reportáž, aby si ju mohol čitateľ overiť. Nasleduje samotné napísanie článku rýchlym štýlom. Po napísaní článku nasleduje plynulé čítanie a úprava textu. Až potom je článok zverejnený na mojom slávnom blogu. Som hrdý na to, že som bloger. Lepšiu záľubu som si ani nemohol nájsť. Na tejto záľube je parádou to, že môžem opisovať čokoľvek, čo sa mi hodí. Máte pre mňa niečo zaujímavé? Zažili ste niečo záhadné a chcete, aby to niekto vyšetril? Veríte v nejaký mýtus a chcete, aby ho niekto overil? Aj vy chcete skončiť na mojom blogu? Máte žiadosť, aby som na svojom blogu zverejnil čo sa vám udialo? Stačí ma osloviť a o článok nebude núdza. Lebo nie každý má odvahu písať o neprávosti. Rovnako ma môžete osloviť, ak chcete prezentovať svoju činnosť ( nejaká inštitúcia).

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Anonymný 04.10.2017 v 18:45 A zverejníš aj článok o tom, čo si robil za zverstva a ako obťažuješ občanov SR, ktorý ti napíšem a pošlem?


 • tomoblogger.infoblog.sk 04.10.2017 v 20:31 @Anonymný
  Jasné, že zverejním, nech ľudia vidia, čo si za sprostú kreatúru. Nemám pojem o tom, že by som niekoho obťažoval. Nemám ani informácie o zverstvách, ktoré tu ty spomínaš.
  Dávaj si na mňa veľký pozor, pretože začínam uvažovať nad možnosťou, že si ťa preverím a poriadne sa do teba obujem. Ak sa pustím do zisťovania informácií o tebe, skončíš psychicky na tom veľmi biedne. Takže ťa naposledy vyzývam, aby si prestal rýpať do mojej osoby a aby si nešíril dezinformácie. Keby si nebol sráč už dávno mi daný článok pošleš. Vyhrážal si sa mi tým aj v minulosti:) Môj e-mail: schwarzbacher.tomas@gmail.com


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?