tomoblogger.infoblog.sk

Traumatizovaní ľudia chodia do koncentrákov: totálne osprosteli?

Publikované 30.01.2018 v 23:28 v kategórii o živote, prečítané: 76x

Ako história uvádza, koncentračné tábory boli miesta hrôzy a smrti. Mnohí vďaka ním prišli o rodiny a pod. No tí, čo danú hrôzu prežili osprosteli natoľko, že tam každoročne chodia zaspomínať si. Tým ľuďom musí riadne šibať. Je to podobný prípad, akokeby som chodil každoročne na psychiatriu do Levoče, z odôvodnením, že som si prišiel zaspomínať. Bol by som totálny debil a najradšej by som daný personál úplne pozabíjal. Tá ich psychiatrická mafia je prepojená až do brezna ku špine Suchánkovej. Zničila mi dôkazy, ktorými som mohol proti Zuzane Kaperákovej na súdoch vyhrať a vyťažiť z toho mastné peňažné odškodné. Po správnosti mi mala Suchánková diagnostikovať ťažkú traumatickú poruchu alebo chorobu, ktorá sa prejavila hnačkami od Septembra 2013 a aj odpadnutím v roku 2014. Som hlboko presvedčený, že som spĺňal všetky znaky a súdy by mi odškodné priklepli. Smrť Suchánkovej, ktorá zničila všetky dôkazy v môj prospech a zachránila tak mafiánku a tyranku nevidiacich Zuzanu Kaperákovú. Ja mám veľa psychiatrických aj psychologických znalostí a preto sa dokážem zdiagnostikovať aj sám. Jednoducho, keby ma netýrala suseda Martina Dianišková spoločne zo suchánkovou, súdne a iné ťahanice by som zo Zuzanou Kaperákovou vyhral. Vyzývam políciu, aby dôrazne konala a na obidve osoby v zmysle § 206 trestného poriadku začala trestné stíhanie pre marenie spravodlivosti proti Mgr. Martine Dianiškovej a Mudr. Eve Suchánkovej. Podnet by som podal aj oficiálnou cestou horšia skutočnosť však je, že aj tieto špiny ostanú nepotrestané. mafiu na vás vy suky! Ale vrátim sa ku koncentračným táborom. Jednoducho ľudia by nemali chodiť na miesta, kde sú traumatizovaní, alebo kde sa im stala desivá udalosť. Taký človek je debil. Znovu opakujem, to akokeby som sa nechal dobrovoľne zavrieť na psychiatriu do Levoče. To je presne ten istý prípad. Ja som zmierený s tým, že keď ma tam policajná mafia náhodou odvlečie, všetkých povláčim po súdoch. Aby si niekto v demokratickom štáte nedal so sviňami poriadky. To, že do koncentrákov chodia mladí ľudia ešte dokážem pochopiť. Chcú to vidieť a ktohovie, aké majú pritom predstavy. Ale aby tam chodievali ľudia, ktorí boli naozaj traumatizovaní to je dosť od veci.

Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • kapitán Teplák 31.01.2018 v 23:07 Nic ve zlém, ale co ti tak říká pieta? Ti lidi si něco prožili a asi vědí, proč ty koncentráky navštěvují...


 • Anonymný 01.02.2018 v 16:30 bolo by fajn, aby si si prečítal aj niečo z histórie, čo nie je podložené doktrínami, ktoré sa snažia vytvoriť dojem, že koncentračné tábory sú fikciou alebo lepšie povedané, sú len nejakým mytologickým príbehom krátkeho dvadsiateho storočia.
  A porovnávať psychiatrické oddelenie, na ktorom si skončil údajne preto, lebo privolaný policajt a policajtka nevedia, čo s tebou majú robiť, keďže si vykazoval rôzne samovražedné sklony – v krátkosti ti zavolali prvú zdravotnú pomoc, ktorá ťa musela odviesť na psychiatrické oddelenie (možno bohužiaľ a možno aj dobre) a prosto porovnávať tvoju situáciu s koncentračným táborom je zvrátené zvrátené – dokonca až cynické. Ak by som ti dal na obed zhnitý zemiak a krajce chleba a dva deci akože ochutenej vody (teda polievky), potom by si bol šťastný, že práve si mal byť na psychiatrickom oddelení. No a aj ja by som si radšej vybral psychiatrické oddelenie. Možno by som hral hru hlupáka.


 • DOC. Chocholoušek 05.02.2018 v 22:58 Jak si tak čtu tvoje články, které obsahově vůbec nedávají smysl a je to vlastně jen taková záminka, jak urážet lidi kolem tebe, tak si říkám, že bych pro tebe měl místo u mě na oddělení. Tam by jsi měl pokoj pro sebe, ještě by jsi dostal kazajku a sestřičky i bratři by tě fackovali každý den a zdarma :)
  Děláš nevidomým děsnou reklamu a opravdu doufám, že jsi jediný exemplář.


 • tomoblogger.infoblog.sk 18.03.2018 v 01:01 Mýlite sa vážení, odvážnych nevidiacich ako ja bude pribúdať. Táto doba sa o to postará bezomňa.


 • kapitán Teplák 23.04.2018 v 22:52 Možná, kdyby si zásoboval blby metanolem, pak ano... ;)


 • Anonymný 24.04.2018 v 12:38 :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?