tomoblogger.infoblog.sk

V článkoch nebude povolená možnosť komentovania

Publikované 15.04.2018 v 02:06 v kategórii Oznámenia, prečítané: 34x

Dnešným dňom nebude možné písať komentáre k mojim článkom na mojom blogu. Ako blogger si vyhradzujem právo zakázať komentovanie svojich článkov. Dôvod je jednoduchý. V komentároch som bol pričasto zhadzovaný rôznymi individuami a možno to je ten dôvod, pre ktorý ma baby nechcú fackovať a za ďalšie, kto podporí síce aktívneho a pravdivého bloggera, ktorého v komentároch ktosi neustále uráža? Preto sa zachovám ako chlap bez toho, aby som v tejto veci kontaktoval políciu, lebo by mi nepomohla. Vďaka pár neprispôsobivým ľuďom budú komentáre k mojim článkom blokované. V tomto prípade ani ochranu polície nepotrebujem, poriadok si urobím sám. Verejnosť musí poznať pravdu! Že nie som žiadny sexuálny úchylák ani perverzný idiot a že to, čo robím robím len v rámci zábavy a srandy. Mám na mysli to fackovanie od dievčat. Keď sa homosexuály a lezby môžu pretrčať a vykrikovať o svojich právach, ja budem hrdo po verejnosti chodiť z červenou tvárou a nechám sa od baby fackovať. Ja si taktiež presadzujem svoje právo na tento záujem. Majte sa všetci pekne a príjemný zvyšok víkendu.

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Vlčiačka Zorka 15.04.2018 v 12:43 Nemyslím si, že ti to pomôže, aj tak si každý povie čo chce. A nik ťa nechce uraziť, ale ti chce pomôcť.


 • RP 19.04.2018 v 13:36 To Vlčiačka Zorka: nepoznám ho, avšak práve, že pomoc a súcit nechce a ani nepotrebuje. Fackovanie vidí len ako prostriedok na dosiahnutie cieľa, že ho baby jednoducho berú za normálneho človeka, takto si však žiadny vzťah, ani rešpekt nevybuduje! Na svete nie je jediný so zdravotným postihnutím! Čo však je ešte viac za tým fackovaním, to netušia ani srnky. Neoháňal by som sa ani lekárskou správou v menu, ja nepoznám históriu, na základe jednej lekárskej správy sa nič hodnotiť nedá. Každopádne v niektorých príspevkoch badám sklony k poruchám osobnosti, či silný sklon k paranoji, pár príspevkov je však vcelku aj rozumných. V prvom rade sa treba sústrediť na to, čo v živote zmeniť môžeme, no to bude zasa vnímané ako rada, a teda ma pošle kade ľahšie.


 • tomoblogger.infoblog.sk 22.04.2018 v 00:21 Konečne normálne komenty bez urážok. Čo sa týka toho fackovania páči sa mi to pre zábavu a srandu. Keby v tom bolo niečo sexuálneho už dávno by som v dôsledku prípadnej sexuálnej poruchy spáchal trestný čin nemyslíte? Moje fackovanie babou je podobné, ako keď niekto zbiera mince, obrazy apod. Je to len pre vlastný pocit spokojnosti, aby daný dukát či obraz niekto mal. To isté je aj moje fackovanie babou. Keď niekto zbiera dukáty či obrazy, ja môžem zbierať facky od báb. Teší ma to rovnako ako ktoréhokoľvek zberateľa.
  Tým, že chcem facky od báb nepožadujem dlhodobý a vážny vzťah. So ženou by som sa dal dokopy aj v prípade, keby ma nechcela fackovať. Ochotne to spravia jej kamarátky:).


 • Vlčiačka Zorka 24.04.2018 v 15:19 Fajn, uznávam, ak to berieš tak, je to byzarné, ale je to tvoja vec, na druhej strane by si si mal dávať pozor, pretože i keď je tvoj blog súkromný a admin nezodpovedá za jeho obsah, nemal by si menovaťľudí ich menami ale iniciálami trebárs T.S. alebo len T a nie celým menom. Niekto to môže použiť proti tebe, nikdy nevieš kto ti tu chodí, takisto sa hanlivo vyjadruješ na adresu polície a ľudí z tvojho okolia, treba byť opatrný


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?