tomoblogger.infoblog.sk

Využil by som to vo svoj prospech

Publikované 10.04.2017 v 00:17 v kategórii Chcem od baby facku!, prečítané: 104x

Je pravda, že proti psychiatriám, kde sa leží mám množstvo výhrad. Niečo by sa však dalo využiť v môj prospech. Mohli by ma fackovať sestričky. Dala by sa v tomto prípade využiť izolovanosť, ktorá tam vládne. Nedostane sa tam ani polícia ani žiadna inšpekcia. Predstavujem si to tak, že by sa mi nejaká sestrička ozvala. Prišiel by som tam na hodinu, max. Na dve, dáme si kávu, pofajčíme, pokecáme a môže mi ktorákoľvek vylepiť. Potom pôjdem do nejakého podniku a domov! Presne tak, ako keby sa nič neudialo. Jedine na tento účel by som psychiatriu využil. Liečiť sa nepotrebujem, keďže sa cítim zdravo. Ale tie sestričky by mi dokázali vylepiť, lebo oni sú na to presne stavané. Fakt, že na psychiatrii vládne bezprávie im to umožňuje. Predpokladám, že by do toho išli. No tak vážené sestričky ozvite sa! Najbližšia nemocnica s psychiatrickým oddelením je v Banskej Bystrici. Mám to spoľahlivo zistené. Vy ste zrejme jediné, ktoré by do toho išli. Ale pozor! Nijaké hospitalizácie! Len čistú hru. Skrátka, nič bez môjho súhlasu! Jediné, čo vám dovolím je vylepiť mi, dáte si so mnou kávu, pofajčíme, pokecáme a to je všetko. Nič viac! No tak, ktorá sa ozve?

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Hej ty kokotko 12.04.2017 v 00:39 Kokotko mohol by ti niekto riadnu prijebať, aby tvoja jebnutá, spičovená, prepitá hlava pochopila. Ešte si po kokotíku nedostal, veľmi rád ti po ňom jebnem a aj po tvojej šišatej, skokotenej, strapatej hlave. Chujo vyprášil by som ti kožuch, lebo smrdíš ako bezdomovec, aby s teba špina opadla. Ty pes


 • tomoblogger.infoblog.sk 14.04.2017 v 15:04 Tým, že si vulgárny si verejnosti dokázal, akýsi totálny kokotko. Odkiaľ ty vieš, že smrdím ako bezdomovec? Spávaš so mnou alebo čo? Však ma ani vôbec nepoznáš. Nechcem dostať po kokotíku, chcem facku ty bulo chrapúnsky vyjebaný, ty panghart. Pochopil si? nespĺňaš podmienky, nie si baba / slečna / žena. Preto sa ma nemôžeš ani dotknúť. Ak to však urobíš, rátaj s mojou obrannou reakciou. V podstate si daj po kokotíku sám, zrejme sa ti to páči :)
  Vidíš, že aj ja viem nadávať, to dokáže každý. Mal si mi radšej poradiť nejakú sestričku :) Určite nejakú poznáš.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?