tomoblogger.infoblog.sk

Zavraždili novinára z partnerkou: nie je za tým len písanie článkov!

Publikované 27.02.2018 v 09:14 v kategórii Novinky, prečítané: 38x

Slovenská história zažila vraždu novinára z aktualít Jána Kuciaka spolu z partnerkou. Vražda bola vykonaná profesionálne. Totožný prípad ako bola vražda Ernesta Válka. Špekuluje sa síce, že či vražda nemá súvis z novinárskymi aktivitami, lebo sa obúvali do akejsi talianskej mafie kvôli eurofondom. Dovolím si tvrdiť, že sú to poriadne bludy. To nebude pravá príčina vraždy. Ponúknuť verejnosti takéto domnienky, dokáže iba zúfalec. Aj keby sa Ján Kuciak venoval činnosti talianskej mafie, ktorá perie eurofondy, talianská mafia sa na jeho články zvysoka serie. Nijako ju nemôžu ovplyvniť. Za tým musí byť niečo omnoho viac než novinárská či blogerská činnosť. Ak by bola doba taká dramatická, tak mŕtvy som ja, mŕtvy by boli komplet všetci blogeri, ktorí neustále na čosi poukazujú a sťažujú sa na internete. Však aj novinári Tvjoj, Tvmarkíza a iné zverejňujú rôzne procesy s takáčovcami, Piťovcami a inými mafiánskymi skupinami a predsa ani jeden doteraz nezomrel za to, že si dovolil čosi o mafiánoch zverejniť. O Jánovi Kuciakovi však zaznela jedna podstatná informácia, že išlo o investigatívneho novinára. Investigatívny novinár znamená, že koná na vlastnú päsť a urobí všetko pre získanie materiálu a zverejní to tak, ako sa jemu chce. Len taký príklad: Investigatívnym novinárom je aj Martin Daňo, jeho videá možno nájsť aj na youtube. Televízie sú obmedzované riaditeľmi a štátom, investigatívny novinári sa mocou obmedzovať nenechajú. Ja som zas investigatívny bloger. Rýpem sa v čom chcem a kde chcem. A to najpodstatnejšie, napíšem to tak ako to chcem napísať. nenechám si predsa diktovať, čo mám písať a čo nie. A u televízií je presne ten problém, že sú obmedzovaní svojimi nadriadenými. Otázka znie, že prečo nie je mŕtvy aj Martin Dano? Rovnako ako Ján Kuciak sa venoval investigatívnej činnosti. martina Dana by z radosťou zastrelilo množstvo policajtov a rôznych úradníkov len za to, že natáča ich špinavé a nekalé praktiky. Keby som bol vidiaci robím presne podobnú činnosť ako Martin Dano. Tú špinu treba zo Slovenska konečne raz a navždy vyplaviť! Je zaujímavé sledovať, že štátnemu novinárovi alebo novinárovi patriacemu pod akúkoľvek televíziu sa doteraz nič nestalo. Ani jeden novinár z tv joj či inej televízie nebol zavraždený. A tu odrazu zomrie novinár z aktualít. Akým spôsobom sú chránení novinári televízií a novinári aktuality.sk? Za celým činom muselo byť omnoho viac, než len písanie, rýpanie a poukazovanie na rôzne nekalosti. Keby šlo len o písačky, mŕtvy by som bol dávno aj ja k tomu všetci blogeri, koľko ich na Slovensku je. Museli tam byť nejaké kšeftíky a nevybavené účty o ktorých sa samozrejme mlčí, ale všetci zainteresovaní o nich veľmi dobre vedia. link na novinový článok: http://www.tvnoviny.sk/domace/1908407_zavrazdili-investigativneho-novinara-jana-kuciaka-27-a-jeho-snubenicu

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Anonymný 03.03.2018 v 18:11 Daňovi je investigatívny novinár? Čo on objavil? To, že sa rozpráva s pochybným človekom Š. H.? Veď napokon aj ten ho odkopne a bude po veľkom kamarátstve. Otravuje len verejnosť svojimi primitívnymi výstupmi, ktoré nemajú mnohokrát ani hlavu ani pätu. Takým intelektuálne nadaným patrí aj tvoje uvažovanie. Ty sa môžeš skamarátiť s R. V. Ten je tiež podobné múdry.
  A čo si ty spravil za investigatívnu činnosť??? Ešte si neodhalil verejnosti svoj únos na psychiatrické oddelenie, však? To by som spravil na tvojom mieste teraz. Ak by ťa verejnosť mala vnímať, ako intelektuálne nadaného investigatívneho novinára, bol by náš národ dosť tupý.
  Prepáč, ale to ti vlastne zbytočne píšem, lebo aj tak sa nedokážeš o tomto s nikým rozumne porozprávať. A vlastne, z tých výplodov pokojne patríš na psychiatriu.
  Ešte je škoda, že si nezačal písať o tom, ako to mohla byť tvoja susedka. To by bola najhorúcejšia stopa. Nalej sa alkoholom a potom napíš.


 • tomoblogger.infoblog.sk 13.03.2018 v 23:58 @Anonymný
  Jediný, kto patrí na psychiatriu si ty. Tento a iné články píšem pri triezvom vedomí. nemám problém dokázať svoju triezvosť. zavolaj 158 nech mi prídu dať policajti fúkať do dregeru Stačí, keď uvedieš operátorovi Rehabilitačné stredisko Levoča. Teším sa na tvoju reakciu:).
  Ak hľadáš ubytovanie zavolaj niššie, radi ti ho poskytnú.
  tel:
  muži 053 3913 391
  ženy 053 391 543
  Som rád, že som pomohol.


 • tomoblogger.infoblog.sk 14.03.2018 v 00:47 @Anonymný
  Zlatíčko, prešla už takmer hodina a nijaký policajt mi na dvere nezaklopal. Teraz sa ukázala reálna pravda. Si zbabelá pačmaga, ktorá nie lenže nemá prístup k mobilnému telefónu, ale keby aj tvoja osoba na 158 volala, už ti neuveria ani to, že máš nos medzi očami.


 • Anonymný 15.03.2018 v 11:27 Tak v tom prípade, niektorí potrebujeme na to, aby sme napísali resp. povedali hlúposť vypiť viac alkoholu, v tvojom prípade to neplatí – ty aj bez naliatia píšeš hlúposť za hlúposťou.
  Nechceš navštíviť psychiatrické oddelenie v Levoči? Veď to nemáš ďaleko. A zavolaj si sám, nechcem si na teba míňať kredit. Bolo by ti tam dobre, veď by si sa tam dokázal orientovať a bol by si s kamošmi.
  Pozdravujem Tomáško – veľký právnik a odborník na lietajúce prdy, či ako si sa tituloval?


 • tomoblogger.infoblog.sk 18.03.2018 v 00:35 @Anonymný
  Ty nevieš nič o právnikoch. Závidíš mi moje úspechy, to je všetko. Na psychiatrií neležím preto, lebo nie je dôvod na moje uzavretie. Aj tak by som sa znovu po prepustení na všetko sťažoval úradom.
  Ja som z toho pobytu nemal žiadny prospech. Ani žiadna sestrička mi nechcela vylepiť, nikto mi nepožičal na cigarety, skrátka nikto neprispel k tomu, aby som sa tam cítil dobre.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?